NEDEN BONDED ? - Bonded Services

İçeriğe git

VERİMLİLİK VE TASARRUF

İş hacminiz arttıkça, fiziksel ve dijital ortamdaki kayıtlarınızı saklamak için daha çok alana ihtiyaç
duyarsınız. Bu alanı şirket dışında sağlamakla evrak yığınından ve düzen probleminden kurtulur, çalışma alanınızı daha verimli kullanarak tasarruf edersiniz. Diğer yandan, tüm bu süreci şirket bünyesinde yürütmek için ek iş gücü, ekipman ve daha fazla zaman gerekir. Bonded, kayıt saklama ve yönetimi için gereken yatırımları sizin yerinize gerçekleştirip, zamanınızı ve bütçenizi asıl işinize odaklamanızı sağlar. Belgelerinizin yasal saklama süreleri dolduğunda veya işlerliği kalmadığında imhasını gerçekleştirerek, gereksiz maliyet taşımanızı engeller.

ERİŞİM VE YÖNETİM

İş hacminiz arttıkça, kayıt altında tutmanız gereken belgelerinizin sayısı da artar. Günlük iş yoğunluğunuz içinde, belgelerinize zamanında ve hızlı bir biçimde ulaşmak büyük önem taşır. Bonded, bilgiye eş zamanlı ve farklı yerlerden erişiminizi sağlayarak, belgeler üzerindeki kontrolünüzü ve erişim hızınızı artırır. Bonded Saklama ve Kayıt Yönetim Sistemi, kayıt yönetiminizi standardize eder, bilgi sınıflandırması yaparak yönetim sürecinizi iyileştirir.

TAM KORUMA VE GÜVENLİK

Elverişsiz saklama koşullarının belgelerinize zarar vermesini önlemek, kayıtlarınızı yıllarca güven ve gizlilik içinde korumak ciddi yatırım gerektirir. Bonded, arşivinizi mühendislik ve mimari açıdan özel olarak tasarlanmış müstakil saklama merkezinde, iklim ve haşere kontrollü birimlerde muhafaza eder. Kayıtlarınız özel güvenlik ve yangın ekipmanları ile donatılan arşiv merkezinde, 7 gün / 24 saat gözlem altında tutulur.

GİZLİLİK VE SOSYAL SORUMLULUK

Ticari sırlarınızı ve faaliyetlerinizi içeren kayıtlarınızın gizli, sistemli ve fonksiyonel şekilde saklanması, şirketiniz için hayati önem taşır. İdari ve hukuki açıdan kurumsal değeri olan belgelerinizi, gerektiğinde ibraz etmek üzere saklamak zorundasınız. Bonded Saklama ve Kayıt Yönetimi Sistemi ile belgelerinizin zamanında bulunamamasından ya da kullanılamayacak durumda olmasından kaynaklanabilecek risklere ve cezalara karşı korursunuz. Bonded, barkod teknolojisi ile belgelerinizin tam gizliliğini sağlayarak saklar, gerektiğinde size ulaştırır, dilediğiniz zaman imha eder.
Bizi Arayın
info@bonded.com.tr
İçeriğe dön